Komorní Orchestr

Novinky

není přiložen žádný obrázek

V lednu začal další ročník koncertního cyklu “Stylové večery“ na Novoměstské radnici.

2.2.2015 | Pavel Beneš
V lednu začal další ročník koncertního cyklu “Stylové večery“ na Novoměstské radnici. Komorní orchestr HARMONIA PRAGA (dříve HARMONY PRAGUE) vystoupil již na 1. koncertě nazvaném PERLY ČESKÉ HUDBY a má ted před sebou dalších pět koncertu cyklu. V prodeji jsou abonentky na tento cykl ... číst celý článek »
není přiložen žádný obrázek

Harmonia Praga opět na Novoměstské radnici

8.1.2015 | Pavel Beneš
Smyčcový komorní orchestr Harmonia Praga vstoupí 22. ledna v 19:30 hod. do druhého ročníku svých Stylových večerů. V šesti koncertech bude posluchače provázet průvodním slovem i hudbou různými stylovými obdobími či uměleckými žánry. Lednový koncert zaměří orchestr, pod taktovkou dirigenta Štefana ... číst celý článek »
Koncert na zámku v Třešti

Koncert na zámku v Třešti

15.7.2014 | Pavel Beneš
Dne 22.8.2014 vystoupí komorní orchestr Harmonia Praga na nádvoří zámeckého hotelu v Třešti. Začátek koncertu je v 19:00. Na koncertě vystoupí jako sólista houslista Miroslav Vilímec, koncert diriguje Štefan Britvík. Koncert pod názvem od Bacha po Bernsteina bude ... číst celý článek »
Barokní noc v Radnicích

Barokní noc v Radnicích

6.6.2014 | Pavel Beneš
Dne 15.8.2014 vystoupí komorní orchestr Harmonia Praga v kostele sv. Václava v Radnicích. Slavnostní koncert bude součástí letního festivalu barokních památek, krajiny a kultury Plzeňského kraje s názvem 6 Týdnů baroka 2014. Akce v Radnicích pod názvem ... číst celý článek »
Koncert na Novoměstské radnici

Koncert na Novoměstské radnici

22.4.2014 | Pavel Beneš
Romantický večer s komorním orchestrem Harmonia Pragakoncert koncertního cyklu STYLOVÉ VEČERYv úterý 19. června 2014 v 19 hodin 
Miroslav Vilímec -housle, Štefan Britvík – dirigentF.Mendelssohn-Bartholdy, A.Dvořák, E.Elgar, E.Grieg, P.de Sarasate Program ... číst celý článek »
Předchozí
...
8
Další