Komorní Orchestr

Novinky

není přiložen žádný obrázek

STYLOVÉ VEČERY - koncert 5.11. - Wolfgang Amadeus Mozart a Praha

11.10.2020 | Monika Teichmannová
  Koncert v rámci koncertní řady "Stylové večery" - 5.11. v 19:30 na Novoměstské radnici "Wolfgang Amadeus Mozart a Praha" - to je název dalšího koncertu z cyklu Stylové večery. Smyčcový orchestr Harmonia Praga s uměleckým vedoucím Miroslavem Vilímcem  a dirigentem Štefanem Bri ... číst celý článek »
není přiložen žádný obrázek

Koncert ve Valdštejnské zahradě 3.9.2020

7.9.2020 | Monika Teichmannová
  KULTURNÍ LÉTO V SENÁTU   Orchestr HARMONIA PRAGA , s violistkou Jitkou Hosprovou,  houslistou Miroslavem Vilímcem a pod taktovkou dirigenta Štefana Britvíka zahráli koncert v rámci festivalu Kulturní léto v Senátu.Koncert pod názvem "GLORIA ET MYSTERIUM" věnovan ... číst celý článek »
není přiložen žádný obrázek

Koncert ve Staré synagoze v Plzni , 8.9.2020

7.9.2020 | Monika Teichmannová
V úterý 8.9. v 19 hodin se uskuteční ve Staré synagoze v Plzni koncert komorního orchestru Harmonia Praga. Koncert je součástí  festivalu "Hudba v synagogách plzenského regionu", který se letos koná už po devatenácté. Koncert ve Staré synagoze je vždy vrcholem každého ročníku tohoto fe ... číst celý článek »
není přiložen žádný obrázek

KONCERT PRO ČESKOU KNĚŽNU - Koncert v kostele sv. Ludmily na Vinohradech, 15.9.2020

7.9.2020 | Monika Teichmannová
KONCERT PRO ČESKOU KNĚŽNU V předvečer svátku sv. Ludmily se koná v kostele sv. Ludmily na náměstí Míru koncert věnovaný její památce. Hudební událost, s názvem "Koncert pro českou kněžnu",  jejímiž pořadateli jsou měststká část Praha 2 a Římskokatolická farnost u sv. Ludmily , se uskut ... číst celý článek »
není přiložen žádný obrázek

ZRUŠENÝ KONCERT 18.6.2020

14.5.2020 | Monika Teichmannová
  Vážení posluchači STYLOVÝCH VEČERŮ. Pandemie zasáhla i kulturní činnost a proto jsme museli bohužel zrušit dva jarní koncerty z cyklu Stylové večery na Novoměstské radnici a to 7.5. a 18.6. O podzimní části sezony Vás budeme samozřejmě včas informovat. ... číst celý článek »
1
...
Další